Teatr Kaprys (Łapy) – OFF?

Teatr KAPRYS powstał we wrześniu 2003 roku w wyniku bardzo spontanicznego naboru, na który zgłosiło się ponad 30 osób (w tym jeden chłopak) . Do pierwszej premiery dotrwało już tylko 9 dziewcząt. (ale jakich!) Z czego w obecnym składzie pozostały dwie. Obecnie zespół liczy 12 osób i skupia młodzież studencką.

KAPRYS ma na swoim koncie stosunkowo niewiele premier (jedna rocznie), ale są to spektakle duże, barwne, dynamiczne i pełne radości. Grupa jest laureatem wielu indywidualnych i zespołowych nagród i wyróżnień z których jest bardzo dumna i liczy na kolejne. Prywatnie są bardzo rozmowni (do momentu utraty głosu!) i towarzyscy.

„Off?”

Kiedy wreszcie zagracie spektakl autorski?

Pytanie to powracało niczym bumerang, powtarzane nieustannie przez licznych sympatyków teatru Kaprys oraz jurorów, oceniających zespół na różnych przeglądach. I oto po kilku premierach, odwołujących się do tekstów klasycznych, wreszcie jest… Spektakl autorski, alternatywny, off’owy! Wreszcie jest! Oto jest… Oto jest?

Obsada: Anna Butkiewicz, Anna Danilczuk, Patrycja Łapińska, Marta Tracikowska, Karol Bagiński, Karol Brejnak, Emil Dworakowski, Maciej Skomarowski, Radosław Wiesław Zaremba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *