Teatr Kaprys (Łapy) – OFF?

Teatr KAPRYS powstał we wrześniu 2003 roku w wyniku bardzo spontanicznego naboru, na który zgłosiło się ponad 30 osób (w tym jeden chłopak) . Do pierwszej premiery dotrwało już tylko 9 dziewcząt. (ale jakich!) Z czego w obecnym składzie pozostały dwie. Obecnie zespół liczy 12 osób i skupia młodzież studencką.

KAPRYS ma na swoim koncie stosunkowo niewiele premier (jedna rocznie), ale są to spektakle duże, barwne, dynamiczne i pełne radości. Grupa jest laureatem wielu indywidualnych i zespołowych nagród i wyróżnień z których jest bardzo dumna i liczy na kolejne. Prywatnie są bardzo rozmowni (do momentu utraty głosu!) i towarzyscy.

„Off?”

Kiedy wreszcie zagracie spektakl autorski?

Pytanie to powracało niczym bumerang, powtarzane nieustannie przez licznych sympatyków teatru Kaprys oraz jurorów, oceniających zespół na różnych przeglądach. I oto po kilku premierach, odwołujących się do tekstów klasycznych, wreszcie jest… Spektakl autorski, alternatywny, off’owy! Wreszcie jest! Oto jest… Oto jest?

Obsada: Anna Butkiewicz, Anna Danilczuk, Patrycja Łapińska, Marta Tracikowska, Karol Bagiński, Karol Brejnak, Emil Dworakowski, Maciej Skomarowski, Radosław Wiesław Zaremba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *