Teatr Kingdom of the Curvy Fork (Goleniów) „Kaszpirowski Medytacja”

Kingdom of Curvy Fork – Czasy świetności imperium przypadły na XV i pierwszą połowę XVI wieku. Państwo jednak istniało dużo wcześniej, niektórzy mędrcy powiadają, że istniało nawet przed samym stworzeniem świata. Charakterystyczną cechą obywateli KCF jest ich absurdalne podejście do rzeczywistości, pędzące z prędkością fotonu obrazy I dźwięki rozczepiają połączenia synaptyczne I pozostawiają w głowie pewne zakodowane informacje.

Mędrcy Królestwa CF opowiadają historię całego wszechświata poczynając od stworzenia świata I człowieka a kończąc na marcepanowych tablicach rejestracyjnych które utrudniają oficerom policji odczytanie numeru identyfikacyjnego. Mędrcy ci są niczym nomenklatura binominalna, nie mogą istnieć osobno. Jeden z obywateli KCF w młodości uprawiał z sukcesami boks i podnoszenie ciężarów. Za osiągnięcia sportowe otrzymał tytuł Mistrza Sportu ZSRR. W 1962 roku ukończył Państwowy Instytut Medyczny w Winnicy ze specjalizacjami „lekarz psychiatra” i „lekarz psychoterapeuta„. Następnie przez 25 lat pracował jako lekarz w szpitalach psychiatrycznych. W 1987 roku został psychoterapeutą radzieckiej kadry narodowej w podnoszeniu ciężarów – pogratulujmy mu.

Występują:
Dominik Murach
Maciej Ratajczyk
Daniel Parol Żmudziński
Piotr Nykowski

teatr plakat

Teatr Kingdom of Curvy Fork powstał jesienią 2011 roku. Wtedy to również powstał nasz pierwszy wspólny spektakl. Kaszpirowski Medytacja.

Grupę tworzą Dominik Murach, Piotr Nykowski, Maciej Ratajczyk i Daniel Żmudziński. Teatr Kingdom of Curvy Fork działa jako nieformalna grupa. Od 2012 roku przynależy do Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej (ZOT).

Niedziela, 24 listopada 2013 roku, godzina 16:00.
Sala teatralna im. Ryszarda Cieślaka w teatrze
Terminus A Quo. Nowa Sól.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *